Katepal detail

Nestemäinen polyuretaanipohjainen kuituvahvisteinen vedeneriste yksityiskohtien toteutukseen ja tiivistämiseen, kuituvahvisteinen. Katepalin messukiertue starttaa tammikuussa – tule lunastamaan kevään paras kattotarjous! Käyttöohje: Puhdista ja tarvittaessa kuivaa käsiteltävät pinnat. Harjaa, telaa tai ruiskuta yhteen kertaan bitumiliuoksella.

Vyrovnávací pás, pro retuš nerovných podkladů v rolích.

Фотогалерея: битумная черепица katepal

Katepal detail

Slouží jako přípravná složka podkladu. Z balení lze vyrobit 20bm zakládacího okapního pásu, nebo rozdělením 60ks rozměru 0,33×0,25m hřebene ( cca 12 bm hřebene). Katepal Bro Membran SBS anvendes som 1-lags vandtryksmembran til for eksempel trafikerede arealer, som parkeringsdæk, tunneller m. Popis: Prodám zbytek střešní krytiny Katepal Rocky. Nabízíme asfaltový modifikovaný střešní šindel Katepal.

Asfaltový střešní šindel Katepal Katrilli – podzimní červeň.

Katepal bitumenové lepidlo k

Katepal detail

Katrilli je nejprodávanější střešní šindel v nabídce šindelů KATEPAL. Lepidla jsou potřebná k řešení detailů na střechách, obzvláště při konstrukci úžlabí, okapních hran, hřebenů a prostupů. Dodávají se v 0,31l „kartuších“ a v 1l. Střešní krytiny značky Katepal. Dvojvila Holubov, finský šindel KATEPAL. Bitumenový šindel je vyroben z modifikovaného bitumenu SSB, který má proti běžným oxidovaným. Flexible bituminous tile of Katepal ( Katepal ) Finland. Reconfirm the price with seller.

Services – Importer of Roofing material, Katepal Roofing Shingles and Malarkey Roofing Shingles from Kozhikode. Describe Your Requirement in Detail. Vyznačuje sa svojím kosoštvorcovým tvarom, ktorého honosný vzhľad umocňuje kombinácia patričnej farby a čierneho kameniva. Construction DrawingsConstruction documentsROOF DETAIL Stair. Príslušenstvo strešných šindľov KATEPAL, podkladné vrstvy, odkvapové, hrebeňové pásy.

Odporúčaný produkt – garancia hydroizolácie úžľabia. Joining penetrations to roofing.

Фото галерея объектов компании профмет в украине

Katepal detail

Katepal je světový výrobce SBS modifikovaných šindelů, vyrábí kvalitní šindel. Katrilli je najpredávanejší strešný šindeľ v ponuke šindľov KATEPAL. Myös Katepal Oy:n mukaan turvekaton sopivin kaltevuus on. Extensive substrate based green roof system – Bauder XF118 wild. Fínsky asfaltový bitúmenový strešný šindeľ KATEPAL – má celoplošné lepenie. KATEPAL je asfaltový šindel, který je mezi všemi třídami jedním z vůbec nejoblíbenějších. Vytvořte si ze střechy opravdový požitek díky střešní krytině KATEPAL. V prvé řadě je to rozhodně asfaltový šindel KATEPAL, který se ve statistikách prodejnosti zcela vymyká průměrným hodnotám, a proto také naše nabídka tohoto.

Katepal elastomer bitumen roofing shingles are suitable for new construction and re-roofing of existing. The pliable material is easy to work, and details – such. Asfaltový SBS modifikovaný střešní šindel KATEPAL. Profil je opatřen podélnými drážkami. We offer an affordable selection of Katepal roof tiles and interlocking floor tiles, they will enhance the.

Contact us through any of the details below. Detail konstrukce úžlabí je na vedlejším obrázku. Firma KATEPAL OY patří k nejšpičkovějším světovým výrobcům SBS. Super Foxy je střešní šindel, který je naprosto převratnou novinkou nejen v nabídce střešních krytin KATEPAL, ale díky svému tvaru i mezi.

Finský asfaltový bitumenový střešní šindel KATEPAL – má celoplošné lepení. Finský modifikovaný šindel KATEPAL vyniká mezi bitumenovými (asfaltovými). Tato vlastnost je nesmírně cenná, když jde o řešení detailů, zakrytí okrajů nebo. The Supaflex square shingles are easy to install, with an easy peel bonding strip providing a strong bond.